Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9578
Stary 04.03.2011, 11:42
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Pytanie czy stać nas oraz czy jest sens utrzymywania graczy o takim samym potencjale jak Garguła i Jirsak.
Nie ma sensu, ale mamy związane ręce, tak jak z Łobo. Jeśli nie odejdą sami, będą sobie mogli dreptać do końca kontraktów. Niestety, w ten sposób blokują miejsca dla nowych nabytków, bo Wisła ma i tak teraz zbyt dużą kadrę i to w dodatku kosztowną.

Ciekaw jestem, co wydarzy się po sezonie. Jak potoczy się dalsza budowa drużyny w sytuacji, kiedy przynajmniej 7 zawodnikom kończy się wypożyczenie (kto zostanie?)? Czy uda nam się pozbyć kogoś z grupy, której kontrakty będą trwały jeszcze przez jakiś czas: Łobo, Garguła, Jirsak.
Odpowiedz cytując