Marszałek napisał(a):

|
Pytanie czy stać nas oraz czy jest sens utrzymywania graczy o takim samym potencjale jak Garguła i Jirsak.
|
Nie ma sensu, ale mamy związane ręce, tak jak z Łobo. Jeśli nie odejdą sami, będą sobie mogli dreptać do końca kontraktów. Niestety, w ten sposób blokują miejsca dla nowych nabytków, bo Wisła ma i tak teraz zbyt dużą kadrę i to w dodatku kosztowną.
Ciekaw jestem, co wydarzy się po sezonie. Jak potoczy się dalsza budowa drużyny w sytuacji, kiedy przynajmniej 7 zawodnikom kończy się wypożyczenie (kto zostanie?)? Czy uda nam się pozbyć kogoś z grupy, której kontrakty będą trwały jeszcze przez jakiś czas: Łobo, Garguła, Jirsak.