Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
swój chłop
Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8687
Stary 04.03.2011, 11:32
joshi napisał(a):Wyświetl post
czy jeśli do kupna licencji by doszło (mam nadzieję, że to tylko głupi wymysł faktu) to jakby to miało wyglądać od strony formalnej. W Ekstraklasie grałaby dalej Polonia B. z tym że pod szyldem Warty z Poznania?

Wydaje mi się, że na takiej zasadzie gra w lidze ferajna Wojciechowskiego, który kupił sobie licencje od Drzymały i nazwał się Polonią. Chyba tak samo laseczka chce sobie kupić licencję i nazwać się Wartą.
Mam nadzieję, że kolejny klub z tradycjami (Warta) nie zrobi z siebie czegoś takiego jak Polonia, która po takim załatwieniu sprawy z "Dumą Stolicy" ma tyle wspólnego co prostytutka z dziewictwem.
WISŁA ZAWSZE PANY
Odpowiedz cytując