Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9576
Stary 04.03.2011, 11:13
Pytanie czy stać nas oraz czy jest sens utrzymywania graczy o takim samym potencjale jak Garguła i Jirsak. Jak dla mnie jeden z dwóch powinien odejść a najlepiej obydwoje. A w ich sprowadzić miejsce kogoś kto byłby w stanie zagrozić Maorowi. Bo Maor teraz zapierdziela, chce się pokazać, a gdy zobaczy,że konkurencji nie ma żadnej to cholera wie jak się będzie zachowywać. Może odpuści i będzie człapał wiedząc,że ma pewny plac. Takiego obrotu sprawy wykluczyć nie można. Dlatego konkurencja potrafiąca realnie zagrozić Maorowi mile widziana.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 04.03.2011 o godz. 11:16.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując