|
Niekonsekwencja rażąca głupotą po oczach. Skoro w artykule jest napisane,że Warta mogłaby zapłacić kilkanaście mln za miejsce w Ekstraklasie Bytomiowi, to jakim cudem ten klubik ma budżet 4 mln złotych?Skoro stać ich wg gazety na kupno miejsca, to równie dobrze stać ich na budżet rzędu nastu milionów i kulturalne wejście do E-klasy.
A co z tą Polonią nie tak. Żeby były takie trudności z znalezieniem kogoś z kasą która gwarantowałaby minimum do gry w lidze. Szkoda ich,naprawdę.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|