Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
swój chłop
Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8678
Stary 04.03.2011, 09:27
Sytuacja parchsiaków komplikuje się jeszcze bardziej. Nie dość, że Ruch coś kombinuje z Pepsi to do tego laseczka z Warty chciałaby po poznańsku załatwić sobie ekstraklasę. Na Kałuży panika i poszukiwanie następnego z problemem licencyjnym...

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75918,t...wiadomosc.html
WISŁA ZAWSZE PANY
Odpowiedz cytując