Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8677
Stary 04.03.2011, 09:02
To tylko potwierdza powiedzenie "Na bezrybiu i rak ryba". W Polsce wystarczy, że byle kopacz kopnie prosto piłkę, a jesli do tego strzeli kilka bramek to przez zawodowych medialnych otumaniaczy, robiony jest za wielka gwiazdę.
W glorii i lokalnej sławie, bliskiej kosmosu, odchodzi na Zachód i..........zaczyna grzać ławę, czyli zostaje jokerem,( bo jest za słaby by wyjśc w pierwszym składzie) tak jak największa przereklamowana gwiazda ostatnich lat czyli Lewandowski.
Odpowiedz cytując