rw88 napisał(a):

Chłopie mamy pół sezonu! A ty wyjeżdżasz z jakimś Marcelo (nomen omen najskuteczniejszy polski środkowy obrońca w ostatnich 10-ciu latach jeśli się nie mylę) który siedem bramek zdobył, owszem, ale w przeciągu całego sezonu, czyli 28 spotkań! Zachowując podobną skuteczność jaką miał do tej pory Sobiech to w tym czasie będzie miał jakieś 14 bramek i 12 asyst. Jak piłkarz z takim współczynnikiem strzelania bramek i zaliczania asyst w stosunku do rozegranych spotkań, będąc w takim wieku, nie ma być wart 1 mln euro, to nie wiem kto ma być w naszej lidze tyle wart.
Skoro to "byle kopacz" to pokaż mi JAKIEGOKOLWIEK 20-latka w ostatnich dziesięciu latach w naszej Ekstraklasie, który miał te 6 bramek i 6 asyst po połowie sezonu...a wcześniej w wieku 19-stu lat skończył sezon z 10 bramkami.
|
Do tego wytłuszczonego pasowałby Jarka, ale dziś ma bodaj 24 lata i chyba już po jakiejś większej karierze? no i Lewandowski byłby w okolicy...