Chrisman napisał(a):

ciekawe jakby wyglądała gra w takim składzie
Pareiko-br
Cikos Jaliens Chavez Paljic -stała obrona
Wilk na defa
Kirm Małecki na skrzydłach
Rios Melikson-przed Wilkiem bardziej off
Genkov-szpica
|
tez chcialbym zobaczyc taki sklad, w koncu Melikson mialby z kim pograc