Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 03.03.2011, 23:19
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
ciekawe jakby wyglądała gra w takim składzie
Pareiko-br
Cikos Jaliens Chavez Paljic -stała obrona

Wilk na defa
Kirm Małecki na skrzydłach

Rios Melikson-przed Wilkiem bardziej off

Genkov-szpica
tez chcialbym zobaczyc taki sklad, w koncu Melikson mialby z kim pograc
Odpowiedz cytując