didzej132 napisał(a):

a nie lepiej kupić taką podróbkę telefonu ?
http://allegro.pl/n97-absolutnie-naj...481746565.html
Masz i komórkę i odrazu mp3/mp4/video i wszystkie duperele.
Tutaj takie pierwsze lepsze linki do takich chinoli ( na gwarancji ! ), albo coś oryginalnego, nokia i samsung;
http://allegro.pl/sciphone-i9-dual-s...471656099.html
http://allegro.pl/nokia-2330-classic...473361522.html
http://allegro.pl/samsung-avila-s523...478337432.html