Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21048
Stary 03.03.2011, 23:00
didzej132 napisał(a):Wyświetl post
Miał ktoś taki odtwarzacz
http://allegro.pl/4-3-cala-1-6-mln-o...477853157.html
albo
http://allegro.pl/8gb-3-5-cala-odtwa...477853158.html
Chodzi mi o to że to jest chińskie jest co prawda rok gwarancji ale różnie to bywa , albo może mi ktoś poleci jakiś odtwarzacz z tej pułki cenowej chodzi mi o spory wyświetlacz i min 4 gb . Jak by ktoś coś wiedział to proszę na PW
a nie lepiej kupić taką podróbkę telefonu ?

http://allegro.pl/n97-absolutnie-naj...481746565.html

Masz i komórkę i odrazu mp3/mp4/video i wszystkie duperele.

Tutaj takie pierwsze lepsze linki do takich chinoli ( na gwarancji ! ), albo coś oryginalnego, nokia i samsung;


http://allegro.pl/sciphone-i9-dual-s...471656099.html



http://allegro.pl/nokia-2330-classic...473361522.html


http://allegro.pl/samsung-avila-s523...478337432.html
Odpowiedz cytując