Wyświetl pojedynczy post
cartoo
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21047
Stary 03.03.2011, 22:59
Ja dostałem mandat od straży miejskiej w robocie za zatrzymanie się autem służbowym na pasie przeznaczonym do włączenia się do ruchu (stałem na samym końcu także nawet nikomu w niczym nie przeszkadzałem, ale oczywiście musieli zbić kapuchę za bzdurę). Dostałem 100zł + 1pkt karny. Było to w listopadzie, nie zapłaciłem do tej pory i na chwilę obecną cisza. Niestety roboty już nie mam, jestem studentem i nie mam kasy żeby zapłacić. Zobaczymy co to będzie, przecież mnie nie zamkną Chyba
Odpowiedz cytując