Wyświetl pojedynczy post
Chrisman
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 03.03.2011, 22:53
ciekawe jakby wyglądała gra w takim składzie
Pareiko-br
Cikos Jaliens Chavez Paljic -stała obrona

Wilk na defa
Kirm Małecki na skrzydłach

Rios Melikson-przed Wilkiem bardziej off

Genkov-szpica
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Chrisman : 03.03.2011 o godz. 22:55.
Odpowiedz cytując