|
ciekawe jakby wyglądała gra w takim składzie
Pareiko-br
Cikos Jaliens Chavez Paljic -stała obrona
Wilk na defa
Kirm Małecki na skrzydłach
Rios Melikson-przed Wilkiem bardziej off
Genkov-szpica
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Chrisman : 03.03.2011 o godz. 22:55.
|