Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21046
Stary 03.03.2011, 22:52
Wisła Prokocim napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie czy komornik może mi coś zrobić za mandat 100zł za picie w miejscu publicznym? jeżeli nie posiadam konta, nie pracuje i mieszkam u rodziców i chyba prawnie nic do mnie nie należy. Są jakieś konsekwencje nie zapłacenia? Tylko bez napinki, że trzeba było nie pić a teraz trzeba ponieść odpowiedzialność itp, to tylko pytanie co się może stać.
Jeśli nic się nie zmieniło to konsekwencje są żadne a oprocentowanie niewielkie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując