Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 03.03.2011, 22:15
TheGameLA napisał(a):Wyświetl post
Nie mogę uczestniczyć w meczu, będzie on na TVP sporcie? Jestem nie u Siebie a canał+ tutaj nie ma..
Ja też nie, Maaskant nie wziął nas do osiemnastki meczowej :(

PS. meczu nie będzie na tvp
Ostatnio edytowane przez murray : 03.03.2011 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując