Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9001
Stary 03.03.2011, 21:59
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
myslę, że to już nie ten poziom... wystarczy popatrzeć na Żurawia czy na Zieńczuka.. nie te lata, a już pod koniec swojej przygody w Wiśle Marcin nie zachwycał.
co innego obrońca 33 letni a co innego napastnik czy skrzydłowy.W defensywie liczy sie rutyna i doświadczenie.Myśle że Baszczu by sie jeszcze przydał bo nie wiadomo czy wykupią Cikosa.
Odpowiedz cytując