Zienczuk8 napisał(a):

|
myslę, że to już nie ten poziom... wystarczy popatrzeć na Żurawia czy na Zieńczuka.. nie te lata, a już pod koniec swojej przygody w Wiśle Marcin nie zachwycał.
|
co innego obrońca 33 letni a co innego napastnik czy skrzydłowy.W defensywie liczy sie rutyna i doświadczenie.Myśle że Baszczu by sie jeszcze przydał bo nie wiadomo czy wykupią Cikosa.