Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
Od: 10.2007
Offline
#
11938
03.03.2011, 21:57
"Karol Wojtyła nazywał Jaruzelskiego patriotą"
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/be...wiadomosc.html
Co Wy na to
?
Niekonik
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Niekonik