Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 03.03.2011, 21:44
Ja tylko dwa.

Ale piękną polską tradycję podtrzymałem, co chyba najważniejsze.

Ogólnie to lubię pączki, dlatego dziwnie się złożyło, że tylko 2 zjadłem. Za rok muszę się poprawić, zdecydowanie.
Odpowiedz cytując