Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21043
Stary 03.03.2011, 21:20
ciesla1991 napisał(a):Wyświetl post
Mam Pytanie. Czy sa jeszcze bilety na Sektor G na jutrzejszy mecz z ruchem
Skoro nie bylo zadnej informacji ze biletow nie ma, wynika z tego ze sa. Skonczcie zadawac durne pytania
Odpowiedz cytując