Co do Sobiecha to powiem jedno : Klasyfikacja kanadyjska. Sobiech i Sernas potrafia tez asystowac co jak widac nie kazdemu super duper napastnikowi w naszej buraczanej sie udaje.
Czekam teraz na tych "mistrzow" zakupionych w tym okienku transferowym, nad ktorymi nie jeden sie rozpisywal jacy to beda killerzy
Wkurza mnie ze sa w naszej lidze totalne drewna, ktore strzela te 4-5 bramek, ale i tak sa lepsi niz taki Sobiech, bo za mlodu zamiast schabowego jedli Puchero.