Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8669
Stary 03.03.2011, 21:01
Co do Sobiecha to powiem jedno : Klasyfikacja kanadyjska. Sobiech i Sernas potrafia tez asystowac co jak widac nie kazdemu super duper napastnikowi w naszej buraczanej sie udaje.

Czekam teraz na tych "mistrzow" zakupionych w tym okienku transferowym, nad ktorymi nie jeden sie rozpisywal jacy to beda killerzy

Wkurza mnie ze sa w naszej lidze totalne drewna, ktore strzela te 4-5 bramek, ale i tak sa lepsi niz taki Sobiech, bo za mlodu zamiast schabowego jedli Puchero.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując