Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 03.03.2011, 20:59
Kończę 9ego . I dlatego, że uwielbiaaaaaaaaaam i na przekór bezsensownemu chrzanieniu o kaloriach, strasznie mnie to wkurza. Jakby było więcej czasu to pewno bym zjadła więcej, ale po prostu nie było kiedy w pracy , a na noc już za ciężko na brzuchu.

Coglin napisał(a):Wyświetl post
no i dobilo do 17.
raczej starczy na dzis.
Proponuję jakieś wyróżnienie dla kolegi na koniec roku za udział w podtrzymywaniu tradycji. Jak można nie zjeść pączka w tłusty czwartek? Chociaż jednego,,, Albo faworka choć,,, :O
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 03.03.2011 o godz. 21:13.
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"
Odpowiedz cytując