Kończę 9ego

. I dlatego, że uwielbiaaaaaaaaaam i na przekór bezsensownemu chrzanieniu o kaloriach, strasznie mnie to wkurza. Jakby było więcej czasu to pewno bym zjadła więcej, ale po prostu nie było kiedy w pracy

, a na noc już za ciężko na brzuchu.
Coglin napisał(a):

no i dobilo do 17.
raczej starczy na dzis.
|
Proponuję jakieś wyróżnienie dla kolegi na koniec roku za udział w podtrzymywaniu tradycji. Jak można nie zjeść pączka w tłusty czwartek? Chociaż jednego,,, Albo faworka choć,,, :O