Wyświetl pojedynczy post
pawlos33
Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6422
Stary 03.03.2011, 20:58
nie wiedziałem gdzie rzucic, więc rzucam tutaj.
Nie wiesz co zrobić z 1%?
Krzyszfof Ib..Globisz wam wszystko pokaże
http://www.youtube.com/watch?v=8QEKd...x=2&playnext=1
http://www.youtube.com/watch?v=dpz9G..._order&list=UL
Jestem wolontariuszem tej fundacji

P.S Rozpropagowujcie w miarę możliwości, 1% na pewno nie pójdzie na marne!
Odpowiedz cytując