[QUOTE=Jagul;1059407]A pamiętasz, że był okres, że był najlepszym strzelcem Wisły

Czyli tak jakby samsobie w stopę strzeliłeś swoim postem.
Jedno jest pewne Theo leci i pytanie tylko kiedy to nastąpi
Mam przeczucie, że trener Polonii dotrwa do co najmniej do końca rundy, a Legia derbów nie wygra. Polonia jeszcze może w lidze zamieszać, kwestia czasu potrzebnego na trening.