Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ladek1989
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8668
Stary 03.03.2011, 20:33
[QUOTE=Jagul;1059407]A pamiętasz, że był okres, że był najlepszym strzelcem Wisły Czyli tak jakby samsobie w stopę strzeliłeś swoim postem.
Jedno jest pewne Theo leci i pytanie tylko kiedy to nastąpi


Mam przeczucie, że trener Polonii dotrwa do co najmniej do końca rundy, a Legia derbów nie wygra. Polonia jeszcze może w lidze zamieszać, kwestia czasu potrzebnego na trening.
Odpowiedz cytując