Temat
:
Tatuaże
Wyświetl pojedynczy post
Kolekcjoner_23
Banita
Od: 06.2008
Offline
#
266
03.03.2011, 20:15
Po 3ch miesiacach uzbieralismy troche dziarek i mamy już ponad 550 kibicowskich tatuaży popakowanych w paczki :
http://stylkibica.net/index.php?view=fotki_04
Niebawem kolejne,
zapraszamy
Kolekcjoner_23
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Kolekcjoner_23!
Znajdź inne posty napisane przez Kolekcjoner_23