Temat: Tatuaże
Wyświetl pojedynczy post
Kolekcjoner_23
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 03.03.2011, 20:15
Po 3ch miesiacach uzbieralismy troche dziarek i mamy już ponad 550 kibicowskich tatuaży popakowanych w paczki : http://stylkibica.net/index.php?view=fotki_04

Niebawem kolejne,
zapraszamy
Odpowiedz cytując