Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 03.03.2011, 19:50
Mam nadzieję, że Kirm jutro nie zagra, jak na razie był obok Guły najmniej produktywnym zawodnikiem. Nie miał chyba jednego zagrania w ofensywie, którego nie zepsuł (dośrodkowanie, ostatnie podanie, strzał)

wolałbym, żeby wybiegł taki skład:
Pareiko
Cikosz - Chavez, Bunoza - Paljić
Wilk, Sobolewski, Sivakov
Małecki, Genkov, Melikson

przy czym coach zaprezentuje raczej taki sam skład jak w Gdyni, z Sobolewskim zamiast Wilka.

Co do wyniku - skromne 1:0 mi wystarczy.
.
Odpowiedz cytując