|
Mam nadzieję, że Kirm jutro nie zagra, jak na razie był obok Guły najmniej produktywnym zawodnikiem. Nie miał chyba jednego zagrania w ofensywie, którego nie zepsuł (dośrodkowanie, ostatnie podanie, strzał)
wolałbym, żeby wybiegł taki skład:
Pareiko
Cikosz - Chavez, Bunoza - Paljić
Wilk, Sobolewski, Sivakov
Małecki, Genkov, Melikson
przy czym coach zaprezentuje raczej taki sam skład jak w Gdyni, z Sobolewskim zamiast Wilka.
Co do wyniku - skromne 1:0 mi wystarczy.
|