Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8997
Stary 03.03.2011, 19:46
A tak w ogóle Baszczyńskiemu za pół roku kończy się kontrakt.
Myślę, że fajnie by było go ściągnąć.
Branco za pewne odchodzi po sezonie i na bokach obrony zostaje nam tylko Cikos (o ile go wykupimy) Paljic i Burliga.
Baszczu mógłby się przydać...
Odpowiedz cytując