|
szkoda Baszcza... szkoda, że go już nie ma z nami... jestem pewien, że mimo 30 paru lat na karku grałby z większym zaangażowaniem i ambicją niż taki za przeproszeniem Garguła czy Łobodziński...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|