Skoro Stanowi udało się wyciągnąć Pareikę z ligi rosyjskiej to może udałoby mu się pozyskać ztejże ligi reprezentanta Gruzji, który jest obecnie bez klubu, a z powodzeniem grał w Lokomotivie Moskwa...
to środkowy obrońca, bardzo doświadczony...
http://www.youtube.com/watch?v=RWePxNKjujk
http://www.transfermarkt.de/de/malkh...eler_9624.html