Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8996
Stary 03.03.2011, 18:55
Skoro Stanowi udało się wyciągnąć Pareikę z ligi rosyjskiej to może udałoby mu się pozyskać ztejże ligi reprezentanta Gruzji, który jest obecnie bez klubu, a z powodzeniem grał w Lokomotivie Moskwa...
to środkowy obrońca, bardzo doświadczony...

http://www.youtube.com/watch?v=RWePxNKjujk

http://www.transfermarkt.de/de/malkh...eler_9624.html
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując