fialo napisał(a):

|
Jednego u Maaskanta nie rozumiem - dlaczego Sobolewski ma mieć miejsce w składzie niezależnie od okoliczności i formy sportowej, Na dzień dzisiejszy Czarek przewyższa Sobola, co doskonale widzieliśmy porównując mecze z PBB i Arką... Nie rozumiem tego. Co z tego, że kapitan? To znaczy, ze nie można go usadzić na ławce skoro jest w słabej formie ?
|
W tym sezonie nie można. To było jasne jak słońce.