Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 03.03.2011, 16:33
jak dla mnie kampania genialna, dziś zobaczyłem plakat, a akcja wystartowała dziś, więc o czymś to świadczy
super

Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Mógłby mi ktoś doradzić jakiś program do obrabiania filmików. Chciałbym się nauczyć a nie wiem który mam zainstalować tak na początek
Sony Vegas
Odpowiedz cytując