Tenzen;1059058
[B napisał(a):
|
Garguła i Małecki. Ale to wina trenera który ich nie zmotywował bo sam myślał, że mecz z Podbeskidziem się spacerkiem wygra[/B]. Ale przyznam się że sam tak myślałem i też bym dał odpocząć kilku podstawowych zawodnikom...
|
Ci pilkarze nie sa juniorami zeby ich jakos specjalnie motywowac. Graja dla WISLY KRAKOW i sa profesjonalistami wiec sami powinni wiedziec ze kazdy mecz trzeba grac na pelnej q..ie