Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 03.03.2011, 16:23
fialo napisał(a):Wyświetl post
Jednego u Maaskanta nie rozumiem - dlaczego Sobolewski ma mieć miejsce w składzie niezależnie od okoliczności i formy sportowej, Na dzień dzisiejszy Czarek przewyższa Sobola, co doskonale widzieliśmy porównując mecze z PBB i Arką... Nie rozumiem tego. Co z tego, że kapitan? To znaczy, ze nie można go usadzić na ławce skoro jest w słabej formie ?
Trudno na tym etapie porównywać ich obecną formę na podstawie obu spotkań. Mecz z Podbeskidziem był dość specyficzny w wykonaniu większości piłkarzy. Musimy zobaczyć Sobola, jak gra z pełnym zaangażowaniem w meczu, w którym piłkarze wypruwają sobie żyły, aby mieć rzeczywiście jakąś skalę porównawczą.
Odpowiedz cytując