|
Senior Member
Offline
|
#11

03.03.2011, 16:11
|
Cytat:
|
W rundzie jesiennej Biała Gwiazda przegrała z Ruchem na wyjeździe. Teraz przyszedł czas na rewanż w Krakowie. „Zdajemy sobie sprawę, że strata punktów z Ruchem nie może nam się przytrafić” – przed rywalizacją z chorzowianami mówił Robert Maaskant.
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...musi_byc_inny/
|
|