Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21035
Stary 03.03.2011, 15:53
Miał ktoś taki odtwarzacz
http://allegro.pl/4-3-cala-1-6-mln-o...477853157.html
albo
http://allegro.pl/8gb-3-5-cala-odtwa...477853158.html
Chodzi mi o to że to jest chińskie jest co prawda rok gwarancji ale różnie to bywa , albo może mi ktoś poleci jakiś odtwarzacz z tej pułki cenowej chodzi mi o spory wyświetlacz i min 4 gb . Jak by ktoś coś wiedział to proszę na PW
Odpowiedz cytując