Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 03.03.2011, 15:16
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
Ja mam takie samo zdanie na ten temat. Co prawda Sivakov nadal nie przekonał mnie jeszcze swoją grą, optycznie wygląda mniej więcej na takim samym poziomie jak Garguła z tym, że ten drugi nie wnosi nic do defensywy.
Optycznie wygląda mniej więcej na takim samym poziomie jak Garguła?
Ja miałem wrażenie, że w meczu z Podbeskidzie Sivakov był o klasę lepszym zawodnikiem od Garguły
- nie zaliczał tak głupich strat w ofensywie jak Garguła.
- zdecydowanie lepiej rozgrywał piłkę.
- był zdecydowanie bardziej pożyteczny w defensywie od Garguły ( to o czym napisałeś).
- Biegał od dwóch do trzech razy więcej od Garguły...
Odpowiedz cytując