KacpiTSW napisał(a):

|
Ja mam takie samo zdanie na ten temat. Co prawda Sivakov nadal nie przekonał mnie jeszcze swoją grą, optycznie wygląda mniej więcej na takim samym poziomie jak Garguła z tym, że ten drugi nie wnosi nic do defensywy.
|
Optycznie wygląda mniej więcej na takim samym poziomie jak Garguła?

Ja miałem wrażenie, że w meczu z Podbeskidzie Sivakov był o klasę lepszym zawodnikiem od Garguły
- nie zaliczał tak głupich strat w ofensywie jak Garguła.
- zdecydowanie lepiej rozgrywał piłkę.
- był zdecydowanie bardziej pożyteczny w defensywie od Garguły ( to o czym napisałeś).
- Biegał od dwóch do trzech razy więcej od Garguły...