FraMat napisał(a):

|
Jest też plakat z samym Jaliensem i ... niestety... ten "wąsik" sie wybija.
|
Przecież mamy eksterminować przeciwników
Przyłączam się do zachwytu nad plakatami - pomysł i wykonanie - rewelacja..byle jak już ktoś wspominał, nie był to podobny 'dowcip' co z trawą w Poznaniu.