Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 03.03.2011, 14:25
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jest też plakat z samym Jaliensem i ... niestety... ten "wąsik" sie wybija.
Przecież mamy eksterminować przeciwników

Przyłączam się do zachwytu nad plakatami - pomysł i wykonanie - rewelacja..byle jak już ktoś wspominał, nie był to podobny 'dowcip' co z trawą w Poznaniu.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując