...:::Tomo:::... napisał(a):

|
Co się dzieje z serwerem na którym jest strona i forum ? Od wczoraj co jakiś czas mam komunikat o niemożności połączenia się z serwerem przez co nie wyświetla się ani strona TWSD ani forum... .
|
Ja miałem taką sytuację dziś przed południem, praktycznie od rana, strona się wczytywała a później wyskakiwał błąd.