Wyświetl pojedynczy post
ValdiCiec
Junior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#592
Stary 03.03.2011, 13:55
http://www.youtube.com/watch?v=vVXDa...layer_embedded
Coś ruszyło w tym marketingu w końcu, a filmik na prawdę świetnie zrobiony chociaż jakoś obrazu pozostawia trochę do życzenia. Niby można wybrać 1080p, ale różnicy ja przynajmniej nie widzę wielkiej.
Bycie kibicem Wisły w mieście legionistów to jest jazda
Odpowiedz cytując