Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 03.03.2011, 13:48
Chciałoby się powiedzieć, wszystkie ręce na pokład.

Bez eksperymentów, dawania szans, sprawdzania wariantów, ustalania składu od xxx. Muszą zagrać najlepsi, a którzy są najlepsi ostatnie mecze chyba wykazały dość jasno.

Mecz może być ciężki, bo Ruch będzie jeszcze bardziej zdeterminowany niż PodB. Dodatkowo są podbudowani tym, że ktoś coś u nas na R22 ugrał. Druga linia musi zagrać o klasę lepiej niż w pucharze. Przy naszej ogólnej niemocy z przodu nie liczę na duży łup bramkowy, skromna wygrana po przyzwoitej grze mnie zadowoli.

Na fajerwerki przyjdzie czas (mam nadzieję).
Odpowiedz cytując