|
Chciałoby się powiedzieć, wszystkie ręce na pokład.
Bez eksperymentów, dawania szans, sprawdzania wariantów, ustalania składu od xxx. Muszą zagrać najlepsi, a którzy są najlepsi ostatnie mecze chyba wykazały dość jasno.
Mecz może być ciężki, bo Ruch będzie jeszcze bardziej zdeterminowany niż PodB. Dodatkowo są podbudowani tym, że ktoś coś u nas na R22 ugrał. Druga linia musi zagrać o klasę lepiej niż w pucharze. Przy naszej ogólnej niemocy z przodu nie liczę na duży łup bramkowy, skromna wygrana po przyzwoitej grze mnie zadowoli.
Na fajerwerki przyjdzie czas (mam nadzieję).
|