martonas napisał(a):


Możesz wytłumaczyć swój tok rozumowania, bo większej bzdury dawno nie czytałem...
|
Potwierdzam, po co w takim razie gra Sivakow, który jest u nas tylko pół roku i jak będzie grał i co gorsza (Twoim zadaniem) grał dobrze to nam go zabiorą...