Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 03.03.2011, 13:48
martonas napisał(a):Wyświetl post

Możesz wytłumaczyć swój tok rozumowania, bo większej bzdury dawno nie czytałem...
Potwierdzam, po co w takim razie gra Sivakow, który jest u nas tylko pół roku i jak będzie grał i co gorsza (Twoim zadaniem) grał dobrze to nam go zabiorą...
Odpowiedz cytując