tofik napisał(a):

|
Ciekawe jakby drużyna wyglądała w ustawieniu 442 z Małeckim i Genkovem z przodu, na skrzydłach Melikson i Kirm, a w środku Wilk i Sivakov.
|
Podbijam, właśnie wg mnie to byłoby optymalne. Widać po Małeckim, że niechętnie oddaje piłkę, ale za to w polu karnym to jest killer.