Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 03.03.2011, 13:37
tofik napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jakby drużyna wyglądała w ustawieniu 442 z Małeckim i Genkovem z przodu, na skrzydłach Melikson i Kirm, a w środku Wilk i Sivakov.
Podbijam, właśnie wg mnie to byłoby optymalne. Widać po Małeckim, że niechętnie oddaje piłkę, ale za to w polu karnym to jest killer.
Odpowiedz cytując