Wyświetl pojedynczy post
pabloo
Banita
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1180
Stary 03.03.2011, 13:08
Czy wybieracie sie do BB? pewno biletów nie dostaniecie ale moge wam poslac film gdzie stać i jak wygląda perspektywa oglądania meczu zza ogrodzenia.