Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
pabloo
Banita
Od: 02.2011
Offline
#
1180
03.03.2011, 13:08
Czy wybieracie sie do BB
? pewno biletów nie dostaniecie ale moge wam poslac film gdzie stać i jak wygląda perspektywa oglądania meczu zza ogrodzenia.
pabloo
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pabloo