Jagul napisał(a):

|
Myślałem, że wstanę rano i zobaczę news "Trener Theo Bos zwolniony". Ku mojemu zdziwieniu Józio trzyma się dzielnie i walczy ze swoim nałogiem.
|
Raczej szuka następcy. Wtopa w Derbach i Bossa nie ma coś czuje.
Przez ten czas, który poświęca Wojciechowski na szukanie i zwalnianie trenerów, skończyłby już kurs trenerski i miałby kwit na prowadzenie swojego zespołu. Albo nawet bez papieru, wszak Bajor chyba bez kwitów prowadził Zagłębie. Jakby chciał to już by siedział na ławie i prowadził swój zespół. Ewidentnie boi się odpowiedzialności.