Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8654
Stary 03.03.2011, 12:11
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Myślałem, że wstanę rano i zobaczę news "Trener Theo Bos zwolniony". Ku mojemu zdziwieniu Józio trzyma się dzielnie i walczy ze swoim nałogiem.
Raczej szuka następcy. Wtopa w Derbach i Bossa nie ma coś czuje.


Przez ten czas, który poświęca Wojciechowski na szukanie i zwalnianie trenerów, skończyłby już kurs trenerski i miałby kwit na prowadzenie swojego zespołu. Albo nawet bez papieru, wszak Bajor chyba bez kwitów prowadził Zagłębie. Jakby chciał to już by siedział na ławie i prowadził swój zespół. Ewidentnie boi się odpowiedzialności.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując