buczo1985 napisał(a):

Jestem pod dużym wrażeniem tej kampanii. Pełen profesjonalizm. Czekam na kolejne odsłony 
Hasło bardzo dobre. Piłkarze mają właśnie taki cel!
|
Ta kompania nabierze rozruchu wtedy kiedy beda wyniki , jesli Wisla bedzie zaliczac takie wtopy jak z Podbeskidziem to na nic ta kompania.
Trzeba wtluc kopacza ze maja grac w kazdym meczu z pelnym zaangazowaniem i woli zwyciestwa , bedzie Walka beda wyniki beda wyniki beda kibice na stadionie.
Kompania bardzo dobra tak trzymac
edit.
Tak na przyszłość:
Kompania - pododdział wojska liczący od 60 do 110 żołnierzy, podoficerów i oficerów.
Kampania (reklamowa) - zespół działań marketingowych, odbywających się w mediach, mających na celu osiągnięcie zakładanego celu marketingowego reklamodawcy