Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.03.2011, 12:09
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Jestem pod dużym wrażeniem tej kampanii. Pełen profesjonalizm. Czekam na kolejne odsłony
Hasło bardzo dobre. Piłkarze mają właśnie taki cel!
Ta kompania nabierze rozruchu wtedy kiedy beda wyniki , jesli Wisla bedzie zaliczac takie wtopy jak z Podbeskidziem to na nic ta kompania.

Trzeba wtluc kopacza ze maja grac w kazdym meczu z pelnym zaangazowaniem i woli zwyciestwa , bedzie Walka beda wyniki beda wyniki beda kibice na stadionie.

Kompania bardzo dobra tak trzymac

edit.
Tak na przyszłość:
Kompania - pododdział wojska liczący od 60 do 110 żołnierzy, podoficerów i oficerów.
Kampania (reklamowa) - zespół działań marketingowych, odbywających się w mediach, mających na celu osiągnięcie zakładanego celu marketingowego reklamodawcy
Ostatnio edytowane przez FraMat : 03.03.2011 o godz. 14:23.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując