Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1177
Stary 03.03.2011, 11:44
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Bramka padła w wyniku kilku błędów: straty i skandalicznego odpuszczenia Łobodzińskiego (za takie coś powinna byc kara finansowa ekstra), przegranego przez Jaliensa (chyba) pojedynku przy linii i złego ustawienia obrony. Obrony, nie tylko obrońców. Wydaje mi się, że zabrakło asekuracji ze strony defensywnych pomocników.
Nie tak do końca. Łobodziński stracił piłkę niemal pod polem karnym przeciwnika, przy nieudanej próbie klepki z Meliksonem. Próbował ją odzyskać wślizgiem - nieskutecznie. Potem podnosił się dość wolno, fakt, ale nie nazwałbym tego skandalicznym odpuszczeniem. Akcja była prowadzona na tyle szybko, że i tak by nie zdążył nic zrobić.
Gorzej, że pojedynek już blisko linii środkowej boiska przegrał Jaliens, w wyniku czego poszło dobre podanie do napastnika. To było kluczowe w tej akcji.
Ale moim zdaniem największą winę przy bramce ponosi jednak Bunoza, który źle się ustawił. Widać zresztą było, że bardzo duże pretensje ma o to do niego Paljic.
Przy czym rzeczywiście Bunoza zagrał w tym meczu wcale nie najgorzej, jednak bramka obciąża głownie jego.

Co do reszty wniosków - zgadzam się.