raindog napisał(a):

Rzuć linkami do stron z fajnym layoutem Jak dla mnie layout najlepszy, jaki widziałem na stronach klubów sportowych, gorzej z zawartością. ...ale i tak nie mam jej nic do zarzucenia. Nie ma szału, ale też nie sposób się do czegoś doczepić.
|
Nie patrzylem na strony wszystkich klubow... ale Legii juz lepiej wyglada. U nas nawet uklad jest ok, ale przyciszki tla itp - tandeta. Fajne strony pilkarskie?
http://www.tottenhamhotspur.com/index.html http://www.fulhamfc.com/home.aspx
I nie ma co to za wielkie kluby... grafike kazde moze zrobic. Jest wiele dobrych firm, badz nawet indywidualne osoby ktore maja firmy 1-2 osobowe (mowimy tutaj tylko o zmianie layoutu)