Rond napisał(a):

|
Mam pytanie - czy ktoś z Was trenuje gdzieś w okolicach Ruczaju? Albo ma znajomego, który może polecić jakiś ośrodek? Najbardziej interesuje mnie Muay Thai oraz Kickboxing, ale nie wykluczam innych dyscyplin. Szukam i szukam w Internecie, ale większość ośrodków jest po drugiej stronie Wisły.
|
JJ CENTER w Skotnikach - z Ruczaju 5 minut drogi autem.
http://www.sportywalki.krakow.pl/
PS: Chcesz wiedzieć coś więcej to pisz na PW