Wyświetl pojedynczy post
_bzyku_
Makaveli
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 03.03.2011, 11:21
Rond napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie - czy ktoś z Was trenuje gdzieś w okolicach Ruczaju? Albo ma znajomego, który może polecić jakiś ośrodek? Najbardziej interesuje mnie Muay Thai oraz Kickboxing, ale nie wykluczam innych dyscyplin. Szukam i szukam w Internecie, ale większość ośrodków jest po drugiej stronie Wisły.
JJ CENTER w Skotnikach - z Ruczaju 5 minut drogi autem.
http://www.sportywalki.krakow.pl/

PS: Chcesz wiedzieć coś więcej to pisz na PW
Ostatnio edytowane przez _bzyku_ : 03.03.2011 o godz. 11:38.
Wisła Skawina

"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
Odpowiedz cytując