Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 03.03.2011, 09:20
"Walczymy o mistrzostwo" więc nie widzę innej możliwości jak 3 pkt dla nas. Gramy u siebie z drużyną rozpaczliwie walczącą o utrzymanie na dodatek bida w niej piszczy. Z całym szacunkiem dla Ruchu oczywiście...
@ Jonasz - bo nasi stranieri w ogóle nic nie powiedzieli. Swoją drogą to takie gadanie świadczy o wielkiej hmmm prostolinijności naszych graczy Opowiadać na prawo i lewo, że im się nie chciało (niedostatek zaangażowania)...
Ostatnio edytowane przez arti : 03.03.2011 o godz. 13:21.
Odpowiedz cytując