"Walczymy o mistrzostwo" więc nie widzę innej możliwości jak 3 pkt dla nas. Gramy u siebie z drużyną rozpaczliwie walczącą o utrzymanie na dodatek bida w niej piszczy. Z całym szacunkiem dla Ruchu oczywiście...
@ Jonasz - bo nasi stranieri w ogóle nic nie powiedzieli. Swoją drogą to takie gadanie świadczy o wielkiej hmmm prostolinijności naszych graczy

Opowiadać na prawo i lewo, że im się nie chciało (niedostatek zaangażowania)...
