Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#523
Stary 03.03.2011, 09:18
DarekK_11 napisał(a):Wyświetl post

Polecicie jeszcze jakiś browar podobny do Perełki i Łomży?
Jeśli chcecie czuć nutę goryczki to polecam Wam piwo Izerskie. Oprócz fajnego, konkretnego smaku, ma fajną butelkę bo jest w tzw. bączku Cena bodajże 2,4 za 330 ml. Niepasteryzowane.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując