DarekK_11 napisał(a):

Polecicie jeszcze jakiś browar podobny do Perełki i Łomży?
|
Jeśli chcecie czuć nutę goryczki to polecam Wam piwo Izerskie. Oprócz fajnego, konkretnego smaku, ma fajną butelkę bo jest w tzw. bączku

Cena bodajże 2,4 za 330 ml. Niepasteryzowane.