Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 03.03.2011, 09:06
To będzie taki test która Wisła jest bardziej prawdziwa ta z meczu z Bielskiem czy z Arką.

Jeszcze jedno- dość niepokojące jest to, że nasi zmiennicy grają kasznę a mówienie Łobo walczącego o pierwszy skład że zabrakło zaangażowania to skandal.
Odpowiedz cytując