Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 03.03.2011, 09:02
zawsze jak przyjeżdżam na R22, to Wisełka wygrywa. Nawet z Barceloną Często też pada dużo bramek Jutro melduje się na stadionie - to tylko 580 km!
Odpowiedz cytując