bonawentura napisał(a):

|
Spokojnie - remis będzie conajmniej. Na zero z tyłu powinniśmy zagrać. Pytanie tylko czy zagramy na plus z przodu. Oby drużyna zaczęła rozkręcać się jak najszybciej. Osobiście wstawiłbym do pierwszego składu zamiast Kirma Łobodzińskiego. Myślę, że taka zmiana wyszłaby drużynie na dobre.
|
Chyba Ci mózg rdzewieje - ŁoboDramat out!
To drewno zarabiające krocie ma ch...a warte jedno zagranie na 5 spotkań. Już lepiej jakiegoś juniorka wpuszczać.