Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 02.03.2011, 23:40
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie - remis będzie conajmniej. Na zero z tyłu powinniśmy zagrać. Pytanie tylko czy zagramy na plus z przodu. Oby drużyna zaczęła rozkręcać się jak najszybciej. Osobiście wstawiłbym do pierwszego składu zamiast Kirma Łobodzińskiego. Myślę, że taka zmiana wyszłaby drużynie na dobre.
Chyba Ci mózg rdzewieje - ŁoboDramat out!

To drewno zarabiające krocie ma ch...a warte jedno zagranie na 5 spotkań. Już lepiej jakiegoś juniorka wpuszczać.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując